Трибина

Трибина" ОД НАС  ЗАВИСИ КАКАВ ЋЕМО ЖИВОТ ВОДИТИ"
одржана је у холу наше школе 3.11.2017.г. Гости су нам били : Борислава Перић Ранковић,вишеструки носилац златних и сребрних медања у стоном тенису, од којих су највредније сребрне медаље освојене на параолимпијским играма у Лондону и Пекингу и Јелена и Марија Шофранац, бивше ученице наше школе,данас врло ангажоване  у борби да особе оболеле од церебралне парализе,болести од које и саме болују,добију сву потребну пажњу и помоћ државе ,како би достојанствено и квалитетно живеле. На трибини,која је била  медијски врло пропраћена,учествовали су представници свих одељења у нашој школи,али је интересовање било толико да је хол био буквално препун ученика и наставника. Трибину је водила Анђела Ивановић,министар образовања у Ученичком парламенту. Било је много питања,много лепих  и топлих речи...једном речју - важна, једна од најважнијих лекција, током нашег школовања... После трибине, организован је турнир у стоном тенису.Изазивача је било..ихај! Браво за Браниславу,нашу Бебу!

Дођи нам опет!