Предавања за родитеље

У среду,8.5. 2019.г.,са почетком у 18 часова ,у холу школе, је одржано предавање за родитеље будућих првака. Скуп је отворио директор школе,проф. Зоран Симић, који је поздравио родитеље и објаснио да смо, желећи да одговоримо на све дилеме и недоумице, које су родитељи изнели током испитивања зрелости деце,организовали ово предавање. Предавање је одржала педагог Милица Војић Марковић. Предавању су присуствовале и учитељице које ће Водити ову генерацију првака: Весна Урошевић, Дивна Гентић, Вера Нинковић и Данка Трипковић. Предавању је такође присуствовала  стручни сарадникМилица Милинић,која је почела да ради у нашој школи. Предавању је присуствовало око 120 родитеља. Родитељи су изразили своју захвалност школи,која је одреаговала на њихове потребе,и наду да ће бити још овако добрих скупова.