Стоп насиљу!

Уочи почетка акције"Седам дана активизма  у борби против насиља" која је у нашој школи иде под слоганом"ОВДЕ НАСИЉЕ НИЈЕ У МОДИ- ДА БИ БИО ИН, МОРАШ БИТИ ФИН" парламентарци су у холу школе поставили плаката са порукама против насиља. Ове радове су направиле секције енглеског и немачког језик,са својим професоркама Наташом Станковић и Биљаном Ристовић и ,одељенска заједнице 4/1. са учитељицом Жељком Видић. Ево фотографија тих радова,занимљиви су и сјајни,зар не? Првог дана кампање парламентарци су, својим друговим, наставницима директору, секретаријату, теткицама, присутним родитељима и свима који су се затекли у школи на великим одмрима, у обе смене, делили поруке против насиља. Поруке су сами осмислили и припремили, а у томе су им помогли и ученици који похађају веронауку ,са својим вероучитељима Данијелом Шибалић и Иваном Јовановићем, који су, такође, припремили пригодне летке. Како је то било,уверите се и сами. Ево фотографија: