Састанак ученичког парламента

У среду,7. децембра је одржан редован састанак парламента,коме су присуствовали сви чланови овог тела,али и још десетак ученика који се желели да помогну,с обзиром на брјне активности у децембру. У децембру су предвиђене активности: - Трибина болестима зависности трајање: 8.12.2016. у 13 ч. - "Недеља активизма против насиља: Да би овде био ИН ,мораш бити фин" трајање 19-25.12.2016.,програм активности - "Дрво је живот-чувајмо јелке" трајање:од 26.12.2016., према програму - Дан школе,позоришна представа, програм трајање: 15. и 16.12.2016. – Разно Усвојени су предложени програми,подељена задужења, основани тимови, с обзиром на чињенице да ће парламентарци већину активности водити сами, уз асистенцију или лигистичку помоћ педагога.Поднет је извештај о учешћу наших чланова на градском састанку са чланом ГВ Д. Богојевићем, где смо предложили неке активности попут:маскенбал журке и концерта поп музике,уместо народњака ,јер је циљ да градимо вршњачки музички укус. О свим овим програмима биће још речи,али је важно да истакнемо да је председник нашег парламента, Лука Кркељећ, изабран у Панел младих сарадника заштитника грађана,као једини из нашег града.