ВРШЊАЧКА ЕДУКАЦИЈА "ДИГИТАЛНО НАСИЉЕ"

УЧЕНИЦИ ОСМОГ РАЗРЕДА: АНЂЕЛА ВЕСИЋ, ФИЛИП АРСЕНИЈЕВИЋ И МАТИЈА СИМАНИЋ, КАО И СЕДМАК ПЕТАР МИЛИВОЈЕВИЋ КОЈИ СУ АКТИВНИ У УЧЕНИЧКОМ ПАРЛАМЕНТУ, СУ СА СВОЈОМ НАСТАВНИЦОМ ВЕСНОМ СИРОВЉЕВИЋ, ПРИПРЕМИЛИ ПРЕЗЕНТАЦИЈУ "ДИГИТАЛНО НАСИЉЕ". У ЧЕТВРТАК 30.11. 2017. Г. СУ У ХОЛУ ШКОЛЕ ОРГАНИЗОВАЛИ ТРИБИНУ ЗА УЧЕНИКЕ ЧЕТВРТОГ РАЗРЕДА НАШЕ ШКОЛЕ НА ОВУ ТЕМУ, ГДЕ ЈЕ НАВЕДЕНА ПРЕЗЕНТАЦИЈА ПОСЛУЖИЛА КАО УВОДНА ПРИЧА  О ТОМЕ КОЛИКО  ЈЕ ВАЖНО ДА ЗНАМО ДА БЕЗБЕДНО КОРИСТИМО ИНТЕРНЕТ. РАЗГОВОР СА УЧЕНИЦИМА СУ ВОДИЛЕ ПЕДАГОГ МИЛИЦА ВОЈИЋ МАРКОВИЋ И НАСТАВНИЦА ВЕСНА СИРОВЉЕВИЋ. ОВА АКТИВНОСТ ЈЕ ТАКО ПОСТАЛА УВОДНА АКТИВНОСТ НЕДЕЉЕ АКТИВИЗМА ПРОТИВ НАСИЉА КОЈУ СМО НАЗВАЛИ "НАСИЉЕ ОВДЕ НИЈЕ У МОДИ" И КОЈА ЋЕ БИТИ РЕАЛИЗОВАНА У СЕДМИЦИ  4-10.12.ТГ.