Уређење жардињера

У склопу активности поводом Дечије недеље Ученички парламент наше школе је 2. и 8. октобра 2014.г., у међусмени, организовао еколошку акцију сађења биљака – трајница у жардињере у школском дворишту и на улици, на улазу у школско двориште. Акцију су извели представници својих одељења, ученици од 5. до 8. разреда и чланови Биолошке секције са својим професорима Љиљаном Пујић и Светланом Ненадовић.

Засађено је око 150 садница разних биљака и то је почетак велике еколошке акције сређивања школског дворишта која ће трајати током целе школске године. Следећа активност на овом плану биће обележавање сваке биљке коју смо посадили, односно њено латинско и име у нашем народу, биће представљено свим заинтересованим.