НАГРАДА ГРАДА ВАЉЕВА ЗА НАШУ ШКОЛУ

Дан рада 20. Март обележен је свечаном академијом у Центру за културу уручењем награда најуспешнијим појединцима и колективима. Свечаној академији је присуствовао велики број представника градских и републичких институција, одборници и функционери града Ваљева, гости из Амбасаде Русије, руског града Сочија, Зворника, Малог Зворника, Косјерића, Лајковца, Мионице, Уба, Осечине. Годишњу награду за постигнуте резултате у 2018. години за област образовање добила је нашашкола!!! Такође, годишњом наградом у области спорта награђена је млада пливачица, ученица петог разреда наше школе МашаЦветковић.Ово је још један показатељ изузетног рада свих запослених у „Трећој” школи и потврда да нашој деци пружамо квалитетно образовање и пријатну средину за њихово одрастање.