Обавештење

Обавештавају се ученици да ће се настава у уторак, 10.11.2020. реализовати по распореду од петка.

Јесењи распуст за ученике трајаће од среде 11.11.2020. до недеље 15.11.2020. године.

Први наставни дан је понедељак, 16.11.

Тог дана, на наставу у школи, у 8:00ч креће друга група ученика од I до IV разреда, а у 10:45ч прва група. Такође, тог дана друга група старијих ученика иде на наставу у школу, а прва група ће наставу пратити оnline.

Драги ученици и колеге, врло је значајно да се због заштите сопственог и туђег здравља, придржавамо свих прописаних мера, пре свега правилног ношења маске (преко уста и носа) и одржавања физичке и социјалне дистанце. Ово истичемо због тога што је примећено да смо се сви опустили не водећи рачуна да је епидемија у пуном јеку и да својим неодговорним понашањем само доприносимо ширењу исте.

проф. Зоран Симић

директор школе