ОБАВЕШТЕЊЕ

Друго полугодиште школске 2020/21. године почиње у понедељак, 18.01.2021. године. Организација рада ће се обавити према следећем распореду:

- На наставу у 8:00 ч долази А група ученика од I до IV разреда, док у 10:45 ч почиње настава за групу Б;

- На наставу у школи ове недеље долази А група ученика од V до VIII разреда и за њих настава почиње у 14:00 ч. Ове недеље Б група прати наставу онлајн.

Часови трају 30 минута, групе ученика се смењују на недељном нивоу. Дакле, организација рада остаје иста као и током септембра, октобра и новембра 2020. године.

Мере заштите које су важиле у првом полугодишту остају да важе и у наредном периоду и морају се поштовати. Ученици морају доносити заштитне маске у школу и прдржавати се правила о њиховом ношењу.

Родитељи ученика који желе да њихово дете пређе на похађање наставе искључиво онлајн дужни су да напишу изјаву у којој наводе разлоге за такву одлуку и предају је одељењском старешини, који ће је онда проследити ПП служби школе. Образац који је потребно попунити родитељи ће моћи да добију од одељењских старешина.

Срећан почетак другог полугодишта уз добро здравље свим колегама и ученицима школе жели,

Зоран Симић,

директор школе