Распоред часова отворених врата наставника

Распоред часова отворених врата наставника можете погледати овде

МОЛЕБАН ЗА ПОЛАЗАК У ШКОЛУ ОДРЖАЋЕ СЕ У НЕДЕЉУ
10.9.2017.г. У СВИМ ХРАМОВИМА ПОСЛЕ СВЕТЕ ЛИТУРГИЈЕ.

Обавештење!

Обавештење о продужењу достављања понуда можете погледати овде

Измену конкурсне документације можете преузети овде

Одговор на постављено питање можете погледати овде

УЧЕНИЦИ ОСМОГ  РАЗРЕДА  КОЈИ НИСУ
РАСПОРЕЂЕНИ У ПРВОМ КРУГУ. ТРЕБА
ДА ДОЂУ У ШКОЛУ 4.7.2017-г. У 8 ЧАСОИВА
КАКО БИ ПОПУНИЛИ НОВУ ЛИСТУ ЖЕЉА:

Важно обавештење за ученике!

Комплетно упутство у вези матурског испита погледајте овде

Обавештење о закљученом уговору

Обавештење о закљученом уговору за ескурзије 2017 можете погледати овде

Пилот пројекаt Међународног истраживања

ОШ "Андра Савчић" је једина ваљевска школа која учествује у реализацији пилот пројекта Међународног истраживања о  здравственом понашању деце  школског узраста., које  реализује. Институт за јавно здравље Србије "Др. Милан Јовановић Батут", а које подржава  Министарство просвете, науке и технолошког развоја. У истраживању учествују два одељења петог разреда одређена случајним узорком. Анкетирање ученика наше школе је реализовано 18. маја 2017.г.

Обавештење за прваке

Поштовани родитељи будућих првака,

ПОЗИВАМО ВАС ДА УПИШЕТЕ ВАШЕ ДЕТЕ У НАШУ ШКОЛУ. ЕВИДЕНТИРАЊЕ ДЕЦЕ ЗА ПОЛАЗАК У ПРВИ РАЗРЕД ШК. 2017/18.г. ИЗВРШИЋЕ СЕ ОД 20. ФЕБРУАРА до 3. МАРТА 2017.Г. ОД 9-12 ЧАСОВА И ОД 15-18 ЧАСОВА У ПРОСТОРИЈАМА ПЕДАГОШКО-ПСИХОЛОШКЕ СЛУЖБЕ, ул. ЈОВАНА ДУЧИЋА БР. 5. РАДУЈЕМО СЕ БУДУЋОЈ САРАДЊИ!

Обавештење за Светог Саву

27. јануара 2017. г. у 10 часова ће наша школа обележити своју школску славуСветог Саву. Тог дана неће бити наставе. У 10 часова у холу школе ће  ученици за своје другове,наставнике и госте извести свечани програм поводом тог дана. Позивамо све ученике и њихове родитеље да присуствују приредби.

Обавештење за састанак

У петак, 9.12.2016.г. са почетком у 13,45 ч. одржан је редовни састанак школског Тима за инклузију. Састанку су присуствовали сви чланови Тима из реда наставника,сем педагошког асистента,а оправдано је изостала представник родитеља и члан Савета родитеља Лепа Пиргић. На састанку су анализирани програми рада и распореди свих ученика који наставу похађају по ИОПу.Закључено је,сем у једном случају,где је одмах реаговано и где су урађене корекције  пре свега у распореду,да су сви остали планови и распореду у реду. Такође је било речи и о сарадњи са родитељима,па је истакнуто да је школа задовољна сарадњом,али да је потребно питати и одитеље колико су они задовољни.Због тога ће ПП служба урадити анкету ,како би добили праву слику сарадње и како бисмо могли да је усавршимо. Дотакнуто је и питање сарадње са ИРКом,Центром за социјални рад ,као и ГУ Ваљево ,пре свега због проблема персоналних асистената.У овом домену има позитивних помака,али је и даље сарадња оптерећена бројним проблемима.

Обавештење о закљученом уговору

Обавештење о закљученом уговору за ескурзију осмог разреда можете погледати овде

Обавештење о јавној набавци

Обавештење о закљученом уговору за наставу у природи можете погледати ОВДЕ.

Обавештење

Обавештење о закљученом уговору за екскурзију осмог разреда можете погледати ОВДЕ.