Распоред наставе од 06.04-10.04.2020.

Распоред наставе од 06.04-10.04.2020. можете погледати овде.

Важно обавештење за родитеље ученика осмог разреда - упис у специјализована одељења средњих школа!

Важно обавештење за родитеље ученика 8. разреда који уписују специјализована одељења могу погледати овде

Распоред наставе од 30.03-03.04.2020.

Распоред наставе од 30.03-03.04.2020. године можете погледати овде

Информација за родитеље будућих првака

Заказног тестирања за будуће прваке, за сада неће бити. Чекамо даља упутства ресорног министарства. Све информације ће одмах бити постављене на сајт школе.

Распоред писмених и контролних вежби

Распоред писмених задатака и контролних вежби у току школске године можете погледати на слици.

Важно обавештење за родитеље

Голуx ИТ Едуцатион, као покретач иницијативе "Србија, земља технолошких иновација”, а која се ослања на програме подизања запошљвости младих у Републици Србији, развио је онлине еЛеарнинг платформу, за децу узраста од 5. до 8. разреда основне школе. Платформа представља својеврсну револуцију у учењу јер омогућава полазницима да уче онлине од куће, у било ком тренутку. Целокупан програм је потпуно прилагођен нивоу разумевања и формалног и неформалног предзнања деце овог узраста. Припремили смо курс програмирања за основце, са циљем да полазници савладају основна знања и вештине из области програмирања и ИТ технологије чиме ће повећати своје шансе за посао у овој индустрији као и могућности за рано финансијско осамостаљивање. Уз вештине програмирања и коришћење најмодернијих ИТ алата, деца ће стећи и генералне компетенце попут аналитичког и креативног мишљења, стратешког решавања проблема, што ће им бити вишеструко корисно током даљег школовања. Платформа Гит Кидс ће временом обухватати и курсеве из области маркетинга, дизајна, математике, физике и разних других области које прате развој ИТ индустрије.

Текст за родитељски састанак можете погледати овде

Подигнимо ниво ИТ знања (кликните овде)

Најчешћа питања погледајте овде

Обавештење за родитеље и ученике

Важно обавештење за родитеље и ученике

У време врло широке дигитализације друшзва Министарство просвете,науке и технолошког развоја, Уницеф,ужички центар за права детета и теленор су направили  водич за безбедно коришћење Интернета  под називом "безбедан интернет за целу породицу". Погледајте  на:

Обавештење о припремној настави

Припремна настава за полагање завршног испита одржава се у терминима по распореду који су ученици имали у току школске године.

Полазак у пети разред

Презентацију о адаптацији ученика у 5 разред можете погледати овде

Обавештење за родитеље деце која полазе у први разред у шк.2019/20г.

ЗБОГ ПРОДУЖЕТКА РАСПУСТА ТЕРМИНИ ЗА ПРИЈАВУ ШКОЛИ СЕ МЕЊАЈУ: МОЖЕТЕ СЕ ЈАВИТИ У ШКОЛУ СВАКОГ РАДНОГ ДАНА, ОД 25.2.-9.3. У ТЕРМИНУ ОД 9-18 Ч.

ДИРЕКТОР ШКОЛЕ

Огласна табла

Како се и на основу чега врши упис ученика у средњу школу можете погледати овде

Информације о датумима полагања пробног и завршног испита можете погледати овде

Најава активности за следећу седмицу "ПОЧИЊЕ ОДБРОЈАВАЊЕЕЕЕ"

Програм обележавања недеље уочи Нове године од 24-29.12.2018. године у ОШ "Андра Савчић" можете погледати овде

Тест професионалних интересовања

У ОШ "Андра Савчић" педагошко-психолошка служба  са свим ученицима осмог разредау децембру и јануару увек ради тест професионалних интересовања,као део укупних активности на професионалном информисању ученика и њихових родитеља. Током друге половине децембра  урађено је тестирање ученика и започеће се други део активности, а то је информисање ученика, сваког појединачно, о резултатима тестова које су урадили, као и саветовање о упису у средње школе. Позивамо све родитеље  осмака, да, ако желе и сматрају да би им таква помоћ била од користи, дођу у педагошко-психолошку службу.

Информација за ученике и родитеље

ОБАВЕШТЕЉЕ О ДОСТУПНОСТИ  СЕРИЈАЛА "ТИ ОДЛУЧИ"

На сајту WWW.TIODLUCI.RS родитељи и ученици могу добити сигурне информације о превенцији и контроли хроничних незаразних болести. Серијал се састоји од 32 тв формата, 2 тв спота и 8 анимираних филмова едукативних садржаја. Учимо децу да брину о свом здрављу!

ПРЕДАВАЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ 1-4.РАЗРЕДА

За ученике 1-4.разреда  наше школе организована су  четири предавања на тему очувања здравља и личне хигијене. Предавач је била славица филиповић,из дома здравља, служба поливалентне патронаже,иначе наш дугогодишњи сарадник. После  квалитетне презентације ,која је заинтересовала ученике ,гђа филиповић је одговорила и на њихова бројна питања. Још једном се показало колико је важно  разговарати са децом на ову тему! Надамо се да ће бити још овако добрих и поучних предавања!

Информација за родитеље и ученике трећег, петог и седмог разреда

Важну информацију за родиље и ученике трећег, петог и седмог разреда погледајте овде

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉСКЕ САСТАНКЕ

Родитељски састанци поводом поделе књижица и сведочанстава

За ученике 1-7 . разреда ће бити у четвртак , 28. 6. 2018.г., према

следећем распореду:

Црвена смена - у 17 часова

Плава смена - у 18 часова

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ 5-8 .РАЗРЕДА

Расподела одељења петог разреда и подела распореда је

У петак, 31.8.2018.г. У 9 часова у холу школе;

ПОДЕЛА РАСПОРЕДА :

ШЕСТИ РАЗРЕД - 31.8. 2018.Г. У 10 ЧАСПВА

СЕДМИ И ОСМИ РАЗРЕД  - 31.8. 2018.Г. У 11 ЧАСОВА

ОБАВЕШТЕЊА ЗА РОДИТЕЉЕ УЧЕНИКА ПРВОГ РАЗРЕДА

"МАЛА ШКОЛА " ће бити организована 30. и 31. августа 2018.г.

Свечани пријем првака је у холу школе,3 0.8.тг. у 9 часова!