Важно обавештење за родитеље

Голуx ИТ Едуцатион, као покретач иницијативе "Србија, земља технолошких иновација”, а која се ослања на програме подизања запошљвости младих у Републици Србији, развио је онлине еЛеарнинг платформу, за децу узраста од 5. до 8. разреда основне школе. Платформа представља својеврсну револуцију у учењу јер омогућава полазницима да уче онлине од куће, у било ком тренутку. Целокупан програм је потпуно прилагођен нивоу разумевања и формалног и неформалног предзнања деце овог узраста. Припремили смо курс програмирања за основце, са циљем да полазници савладају основна знања и вештине из области програмирања и ИТ технологије чиме ће повећати своје шансе за посао у овој индустрији као и могућности за рано финансијско осамостаљивање. Уз вештине програмирања и коришћење најмодернијих ИТ алата, деца ће стећи и генералне компетенце попут аналитичког и креативног мишљења, стратешког решавања проблема, што ће им бити вишеструко корисно током даљег школовања. Платформа Гит Кидс ће временом обухватати и курсеве из области маркетинга, дизајна, математике, физике и разних других области које прате развој ИТ индустрије.

Текст за родитељски састанак можете погледати овде

Подигнимо ниво ИТ знања (кликните овде)

Најчешћа питања погледајте овде