Шта знаш о саобраћају-Републичко такмичење

Одржано је 26. и 27. маја у Београду у организацији Ауто-мото савеза Србије, а уз подршку Друштванаставника техничког образовања Србије, Министарства унутрашњих послова и школа.
Нашу школу достојно су представљали Леа Белић и Александар Васиљевић као и проф. ТИО Весна Сировљевић.

Генерални пласман свих такмичара погледајте овде

"ШТА ЗНАШ О САОБРАЋАЈУ" -Окружно такмичење

"ШТА ЗНАШ О САОБРАЋАЈУ" - ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ 2017.

Одржано је 13.5.2017. године у ОШ "Нада Пурић".

Наша екипа, мала али одабрана: Леа Белић (ИВ-3), Александар Васиљевић (В-2) и Ксенија Спасојевић (V-4) постигла је одличан резултат!

Александар Васиљевић у категорији "Б-дечаци" освојио је I место!

Леа Белић (иако је наступила као најмладја такмичарка) у категорији "Б-девојчице" освојила је И место!

Обоје су се пласирали су се на Републичко такмичење!!!

Ксенија је такође била одлична, али на жалост, по пропозицијама, само по две девојчице и два дечака иду на Републичко.

ЧЕСТИТАМО САОБРАЋАЈЦИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Нашу екипу бодрила је и за такмичење припремала проф. ТИО Весна Сировљевић

XXV Конкурс"Светосавље и наше доба"

Честитке за Леу и Неду!

Географија-Републичко такмичење

7. маја 2017. године у ОШ „Вук Караџићˮу Шапцу одржано је Републичко такмичење из географије на коме су учествовали нашиученици Михаило Ракић (7-4) и Лука Ђурђевић (8-1) са проф. географије ГорданомЈовановић и Иваном Милојковић.

Момци су постигли следеће резултате:

- у категорији ученика седмог разреда, Михаилоје освојио 85 поена (похвала);

- у категорији ученика осмог разреда,Лука је освојио 75 поена (похвала).

20170507 134925Luka Djurdjevic 8-1Mihailo Rakic 7-4

ТИО-републичко такмичење

ТИО - РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ

6. и 7. маја 2017. у ОШ „Петар Кочићˮ уЗемуну одржано је Републичко такмичење из ТИО на коме су учествовале нашеученице Нина Станић (5-3) и Наташа Станковић (7-5) са проф. ТИО Бранком Савић.

Достојно су представиле нашу школу и постигле одличан резултат:

- у категорији „Папирно моделарствоˮ,Нина је освојила III место (96 поена);

- у категорији „Израда модела одметалног лимаˮ Наташа је освојила VII место (82 поена).

Историја-окружно такмичење

Извештај са окружног такмичења из историје погледајте овде

Шта знаш о саобрачају-општинско такмичење

Извештај са општинског такмичења "Шта знаш о саобраћају" погледајте овде

Окружно такмичење из биологије

Коначну ранг листу са окружног такмичења из биологије можете погледати овде

Физика- републичко такмичење

Извештај са Републичког такмичења из физике можете погледати овде

Oкружно-српски језик

Извештај са окружног такмичења из српског језика можете погледати овде

Републичко такмичење-математика

Одржаће се у ОШ „20. октобарˮ у Новом Београду, од 28. до 30. априла ове године.
На основу постигнутих резултата, одлучено је да се на Државно такмичење из математике позову ученици који су освојили следећи број поена на окружном такмичењу:
ВИ разред: 76 или више поена;
ВИИ разред: 64 или више поена;
ВИИИ разред: 70 или више поена.
Нашу школу ће на Државном такмичењу представљати ученица одељења 8-2 Оливера Томић и проф. математике Марија Крсмановић.

ЧЕСТИТАМО И СРЕЋНО!

Општинска смотра рецитатора

28. и 29. марта 2017. године на Великој сцени Центра за културу Ваљево одржана је 49. градска смотра рецитатора. Учествовало је више од 60 ученика основних и средњих школа а наши рецитатори су били заиста сјајни. Њих 6 је остварило пласман на окружну смотру а највећи успех постигла је Ненадовић Софија, ученица одељења В-2 директним пласманом на Републичку смотру рецитатора! Ђаке су за такмичење припремале проф. српског језика и књижевности Ивана Јовановић и проф. разредне наставе Славица Ђурђевић! Комплетан извештај погледајте овде.

Књижевна олимпијада 2017

Резултате са књижевне олимпијаде за 7 разред можете погледати овде

Резултате са књижевне олимпијаде за 8 разред можете погледати овде

Хемија-окружно

Резултате са окружног такмичења из хемије можете погледати овде

ТИО-окружно такмичење

Одржано је 26.3.2017. у ОШ "Нада Пурић".Велики успех и пласман на Републичко такмичење оствариле су: - у категорији "Папирно моделарство", Нина Станић (5-3) 96 поена - I место; - у категорији "Израда модела од металног лима", Наташа Станковић (7-5) 97 поена - I место! Њима је у прпреми за такмичење помогла проф. техничког и информатичког образовања Бранка Савић!

ЧЕСТИТАМО!!!!!!!!!!!!!!!!

Страни језици-окружно

Одржано је 25.3.2017 у ОШ"Милован Глишић"

Од наших такмичара "осмака" две ученице су биле најуспешније и оствариле пласмн на Републичко такмичење из енглеског језика: Сања Јелесијевић(1 награда) и Александра Тодоровић(2 награда). резултате можете погледати овде