Извештај са окружног такмичења у пливању

У уторак 13.11.2018. одржавано је ОКРУЖНО такмичење у пливању на базенима СЦ ПЕТНИЦА у Петници. Нашу школу представљали су следећи ученици распоређени у три дисциплине. КРАУЛ 50м су пливали : Николина Јевтић 3/3 , Ђорђе Младеновић 4/1 , Лазар Радосављевић 4/4 , Анђела Огњановић 4/3 , Аљоша Кокошар 5/2 Даница Младеновић 6/3 и Ђорђе Колаковић 7/1. ПРСНО 50 м су пливали: Анђела Радисављевић 4/1, Живојин Шљиваковић 6/5 ЛЕЂНО 50 м су пливали: Лукић Исидора 3/1, Марко Арсић 5/2 и Јовна Тимотић 6/1. Сви су били изузетно добри а посебно успешни су ученици који су у својим дисциплинама освојили медаље и то две бронзане: Даница Младеновић 6/3 ( краул) и Тодор Јевтић 6/5(краул). Једно сребро: Дуња Радуловић 5/2шест златних медаља:Милица Јовић 2/3 (краул), Маша Цветковић 5/3 (краул), Давид Степановић 5/3 (краул), Филип   Довечер 5/3 (прсно), Страхиња Јовановић 6/1( леђа), Теодора Суботић 6/5 (краул). Свих шест ученика који су освојили златне медаље и прво место, плсирали  су се на РЕПУБИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ, које ће бити одржано у Крагујевцу 5.12.2018.

Проф.физичког васпитања

Весна Николић

Републичко такмичење-Биологија

На Републичком такмичењу из биологије нашу екипу веома успешно представљала су 3 сјајна ученика - Софија Игњатовић (7-2), Петар Миливојевић (7-4) и Ђурађ Живановић (8-1) са својим менторима, проф. биологије Љиљаном Пујић и Светланом Ненадовић.У категорији ученика осмог разреда Ђурађ Живановић (8-1) освојио је апсолутно прво место (99 бодова)!!! За све нивое такмичења Ђурин ментор била је проф. биологије Љиљана Пујић. БРАВО!!! У категорији седмог разреда Петар је имао 92 поена а Софија 82.
ЧЕСТИТАМО

Коначну ранг листу можете погледати овде

Републичко такмичење ТТ и ТиО

Извештај са републичког такмичењаиз изТехничког и информатичког образовања

Дана 11.и 12.маја. 2018. у ОШ „Јован Стерија Поповић“ у Вршцу. одржано је републичко такмичење из Техничког и информатичког образовања на коме је учествовала наша ученица шестог разреда, Нина Станић. Она је и ове године у наш град донела једну од медаља, овог пута бронзану.

. Браво Нина!

ШЕСТИ РАЗРЕД– ПАПИРНО МОДЕЛАРСТВО

- републичко такмичење-

Редни број

Ученик

Разред-одељење

Бодови

Пласман

Предметни

наставник

1.

Нина Станић

VI-3

Бранка Савић

Географија-окружно

Извештај са окружног такмичења из географије које је одржано 28.4.2018. у Првој основној школи  можете погледати овде

Српски језик-окружно такмичење

Извештај са окружног такмичења из српског језика које је одржано 29.04.2018. године у ОШ "Десанка Максимовић" у Ваљеву, можете погледати овде

ТИО-окружно такмичење

Сјајнин резултати такмичара из техничког и информатичког образовања

Дана 22. 4.2018. године у ОШ“Нада Пурић“ у Ваљеву, одржано је окружно такмичење из техничког и информатичког образовања где је Нина Станић, ученица шестог разреда, чији је ментор Бранка Савић, освојила максималних 100 поена и заузела апсолутно прво место.

Желимо јој да и ове године постигне сјајан успех на републичком такмичењу које ће бити 11. и 12. маја у Вршцу.

На општинском такмичењу „Шта знаш о саобраћају“, ученица потог разреда, Леа Белић, освојила је убедљиво прво место у својој старосној групи, „Б“ и пласирала се на окружно, које ће се одржати 13. маја у Радљеву код Уба.

Биологија-окружно

Извештај са окружног такмичења из Биологије одржаног 21.04.2018. године у ОШ "Сестре Илић" можете погледати овде

Окружна смотра рецитатора

На окружној смотри рецитатора, одржаној у Мионици, 26.4.2018. године, ученици наше школе постигли су запажене резултате:
Дуња Јовановић - 1. место и пласман на Републичку смотру;
Калина Филиповић - 5. место;
Јован Петронић - учешће.
Њихов ментор је професор разредне наставе Славица Ђурђевић.

Хемија-окружно такмичење

Извештај са окружног такмичења из хемије можете погледати овде

Историја-окружно

Извештај са окружног такмичења можете погледати овде