Републичко такмичење-Биологија

На Републичком такмичењу из биологије нашу екипу веома успешно представљала су 3 сјајна ученика - Софија Игњатовић (7-2), Петар Миливојевић (7-4) и Ђурађ Живановић (8-1) са својим менторима, проф. биологије Љиљаном Пујић и Светланом Ненадовић.У категорији ученика осмог разреда Ђурађ Живановић (8-1) освојио је апсолутно прво место (99 бодова)!!! За све нивое такмичења Ђурин ментор била је проф. биологије Љиљана Пујић. БРАВО!!! У категорији седмог разреда Петар је имао 92 поена а Софија 82.
ЧЕСТИТАМО

Коначну ранг листу можете погледати овде

Републичко такмичење ТТ и ТиО

Извештај са републичког такмичењаиз изТехничког и информатичког образовања

Дана 11.и 12.маја. 2018. у ОШ „Јован Стерија Поповић“ у Вршцу. одржано је републичко такмичење из Техничког и информатичког образовања на коме је учествовала наша ученица шестог разреда, Нина Станић. Она је и ове године у наш град донела једну од медаља, овог пута бронзану.

. Браво Нина!

ШЕСТИ РАЗРЕД– ПАПИРНО МОДЕЛАРСТВО

- републичко такмичење-

Редни број

Ученик

Разред-одељење

Бодови

Пласман

Предметни

наставник

1.

Нина Станић

VI-3

Бранка Савић

Географија-окружно

Извештај са окружног такмичења из географије које је одржано 28.4.2018. у Првој основној школи  можете погледати овде

Српски језик-окружно такмичење

Извештај са окружног такмичења из српског језика које је одржано 29.04.2018. године у ОШ "Десанка Максимовић" у Ваљеву, можете погледати овде

ТИО-окружно такмичење

Сјајнин резултати такмичара из техничког и информатичког образовања

Дана 22. 4.2018. године у ОШ“Нада Пурић“ у Ваљеву, одржано је окружно такмичење из техничког и информатичког образовања где је Нина Станић, ученица шестог разреда, чији је ментор Бранка Савић, освојила максималних 100 поена и заузела апсолутно прво место.

Желимо јој да и ове године постигне сјајан успех на републичком такмичењу које ће бити 11. и 12. маја у Вршцу.

На општинском такмичењу „Шта знаш о саобраћају“, ученица потог разреда, Леа Белић, освојила је убедљиво прво место у својој старосној групи, „Б“ и пласирала се на окружно, које ће се одржати 13. маја у Радљеву код Уба.

Биологија-окружно

Извештај са окружног такмичења из Биологије одржаног 21.04.2018. године у ОШ "Сестре Илић" можете погледати овде

Окружна смотра рецитатора

На окружној смотри рецитатора, одржаној у Мионици, 26.4.2018. године, ученици наше школе постигли су запажене резултате:
Дуња Јовановић - 1. место и пласман на Републичку смотру;
Калина Филиповић - 5. место;
Јован Петронић - учешће.
Њихов ментор је професор разредне наставе Славица Ђурђевић.

Хемија-окружно такмичење

Извештај са окружног такмичења из хемије можете погледати овде

Историја-окружно

Извештај са окружног такмичења можете погледати овде