Математика-општинско такмичење

OPŠTINSKO TAKMIČENJE IZ MATEMATIKE

Održano je 24.2.2018. godine u OŠ „Vladika N. Velimirović” (3. i 4. razred) i OŠ „Milovan Glišić” (stariji razredi). Naši učenici su, kao i uvek bili sjajni, i čak njih 25 se plasiralo na okružno takmičenje. Na оkružno takmičenje iz matematike su se plasirali učenici osnovnih škola Kolubarskog okruga, koji su na оpštinskom takmičenju u Valјevu, Lajkovcu, Ljigu, Monici, Osečini ili Ubu osvojili - u četvrtom razredu – 45 ili više poena; - u petom razredu – 30 ili više poena; - u šestom razredu – 30 ili više poena; - u sedmom razredu – 25 ili više poena; - u osmom razredu – 30 ili više poena. Okružno takmičenje iz matematike održaće se u nedelјu 25. marta 2018. godine, u OŠ „Milovan Glišić“ u Valјevu.

Извештаје за млађе разреде погледајте овде, а за старије можете погледати овде.