Извештај са окружног такмичења у пливању

У уторак 13.11.2018. одржавано је ОКРУЖНО такмичење у пливању на базенима СЦ ПЕТНИЦА у Петници. Нашу школу представљали су следећи ученици распоређени у три дисциплине. КРАУЛ 50м су пливали : Николина Јевтић 3/3 , Ђорђе Младеновић 4/1 , Лазар Радосављевић 4/4 , Анђела Огњановић 4/3 , Аљоша Кокошар 5/2 Даница Младеновић 6/3 и Ђорђе Колаковић 7/1. ПРСНО 50 м су пливали: Анђела Радисављевић 4/1, Живојин Шљиваковић 6/5 ЛЕЂНО 50 м су пливали: Лукић Исидора 3/1, Марко Арсић 5/2 и Јовна Тимотић 6/1. Сви су били изузетно добри а посебно успешни су ученици који су у својим дисциплинама освојили медаље и то две бронзане: Даница Младеновић 6/3 ( краул) и Тодор Јевтић 6/5(краул). Једно сребро: Дуња Радуловић 5/2шест златних медаља:Милица Јовић 2/3 (краул), Маша Цветковић 5/3 (краул), Давид Степановић 5/3 (краул), Филип   Довечер 5/3 (прсно), Страхиња Јовановић 6/1( леђа), Теодора Суботић 6/5 (краул). Свих шест ученика који су освојили златне медаље и прво место, плсирали  су се на РЕПУБИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ, које ће бити одржано у Крагујевцу 5.12.2018.

Проф.физичког васпитања

Весна Николић