Републичко и окружно такмичење ТИО


IMG 0760IMG 0762IMG 0774IMG 0784IMG 3207IMG 3209Okruzno TIO 2014

Окружно такмичење из хемије

 


Резултати Oкружног такмичења из хемије

У суботу, 6 априла 2014 године у Првој основној школи одржано је Окружно такмичење из хемије,на којима су ученици наше школе остварили следеће резултате:

У категорији 7 разреда резултати су следећи:

Богдан Пантелић-91 бод

Младен Марковић-87 бодова

Игњат Ковачевић-80 бодова

Душка Павловић-51 бодова

Бојан Радовановић-48,5 бодова

Теодора Митровић-37 бодова

У категорији 8 разреда резултати су следећи:

Андреа Лескур-35 бодова

Катарина Јовановић-23 бода

Ана Радосављевић-18 бодова

 

Окружно такмичење из српског језика

 


Резултати Окружног такмичења из српског језика

У суботу, 5 априла 2014. године у ОШ“Милован Глишић“ одржано је Окружно такмичење из српског језика,на којима су ученици наше школе остварили следеће резултате:

У категорији 5 разреда резултати су следећи:

Јована Гавриловић -18 бодова

Јелисавета Ненадовић-17 бодова

Марија Даниловић-15 бодова

Оливера Томић-15 бодова

Сања Јелесијевић-14 бодова

Катарина Петровић-13 бодова

Ирена Голубовић-12 бодова

Емилија Спасојевић-7 бодова

У категорији 6 разреда резултати су следећи:

Јелена Гавриловић-16 бодова

Павле Игњатовић-18 бодова

Ивона Баришић-13 бодова

Јаков Лазаревић-12 бодова

Ана Бошковић-12 бодова

Тамара Спасојевић-11 бодова

Марко Павловић-6 бодова

У категорији 8 разреда резултати су следећи:

Андреа Лескур-19 бодова

 

Општинско такмичење из историје

 


Резултати Општинског такмичења из историје

У суботу,22 марта у ОШ“Десанка Максимовић“ одржано је Општинско такмичење из историје,на којима су ученици наше школе остварили следеће резултате:

У категорији 5 разреда резултати су следећи:

Александар Ракић-49 бодова

Оливера Томић-48 бодова

Јована Гавриловић -47 бодова

Ирена Голубовић-46 бодова

У категорији 6 разреда резултати су следећи:

Павле Игњатовић-40 бодова

Давид Јевтић- 39 бодова

Бојан Петровић- 39 бодова

Никола Ненадовић-38 бодова

У категорији 7 разреда резултати су следећи:

Софија Васиљевић-38 бодова

Сандра Кушаковић-37 бодова

У категорији 8 разреда резултати су следећи:

Јела Јовановић-28 бодова

Никола Босиљчић-25 бодова

Кристина Софронић-24 бода

Ивана Павловић-20 бодова

Марта Јанкелин-20 бодова

 

Општинско такмичење из биологије

 


Резултати општинског такмичења из биологије

У суботу,15 марта у ОШ“Десанка Максимовић“ одржано је Општинско такмичење из биологије,на којима су ученици наше школе остварили следеће резултате:


У категорији 5 разреда резултати су следећи:

Марија Даниловић-97 бодова

Јована Гавриловић-94 бода

Анђела Костић-92 бода

Филип Јанковић-88 бодова

Јелисавета Ненадовић-86 бодова

Тијана Крстић-86 бодова

У категорији 6 разреда резултати су следећи:

Никола Ненадовић-91 бод

Милица Јоцић-89 бодова

Јелена Гавриловић-88,5 бодова

Тијана Спасојевић-85 бодова

Ивона Баришић-76,5 бодова

Јаков Лазаревић-73,5 бодова

Ленка Живановић-73,5 бодова

Ана Бошковић-71-бод

Марко Раичевић- 71 бод

Марко Павловић-67,5 бодова

У категорији 7 разреда резултати су следећи:

Сандра Кушаковић-75 бодова

Филип Јеремић-85 бодова

Теодора Митровић-81 бод

Александар Чоловић-79 бодова

Јана Матић-79 бодова

Никола Трајковић-79 бодова

Сара Јелесијевић-79 бодова

Никола Даникловић- 74 бода

Богдан Пантелић-68 бодова

У категорији 8 разреда резултати су следећи:

Кристина Софронић-92 бода

Андреа Лескур-90 бодова

Катарина Петровић-86 бодова

Ана Радосављевић-85 бодова

Катарина Јовановић-72 бода

Филип Росић-69 бодова

Михаило Милић-65 бодова

 

Општинско такмичење из хемије


Резултати Oпштинског такмичења из хемије

У суботу,8 марта 2014 године у Првој основној школи одржано је Општинско такмичење из хемије,на којима су ученици наше школе остварили следеће резултате:

У категорији 7 разреда резултати су следећи:

Младен Марковић-86 бодова

Игњат Ковачевић-84 бода

Богдан Пантелић-84 бода

Теодора Митровић-81 бод

Бојан Радовановић-81 бод

Душка Павловић-79 бодова

У категорији 8 разреда резултати су следећи:

Андреа Лескур-85 бодова

Катарина Јовановић-84 бода

Ана Радосављевић-71 бод

Општинско такмичење из немачког језика


Резултати Oпштинског такмичења из немачког језика

У суботу,22 фебруара у ОШ“Владика Николај Велимировић“ одржано је Општинско такмичење из Немачког језика,на којима су ученици наше школе остварили следеће резултате:

Андреа Лескур-23 бодова

Катарина Јовановић-21 бод

Тамара Бељић-18 бодова

Александар Ракић-16 бодова

Марта Јанкелин-14 бодова

 

Општинско такмичење из енглеског језика

 


Резултати Oпштинског такмичења из eнглеског језика

У суботу,22 фебруара у ОШ“Владика Николај Велимировић“ одржано је Општинско такмичење из Енглеског језика,на којима су ученици наше школе остварили следеће резултате:

Нина Катић-35 бодова

Вукан Арсенијевић-35 бодова

Сава Гаврић-33 бода

Андреа Лескур-33 бода

Нина Ристовић-30 бодова

Ненад Радосављевић-27,5 бодова

Неда Миливојевић-26,5 бодова

Ана Радосављевић-25,5 бодова

Марко Глогоња-24,5 бодова

 

Општинско такмичење из математике

 


Резултати општинског такмичења из математике

У суботу,1 марта у ОШ“Нада Пурић“ одртжано је Општинско такмичење из математике,на којима су ученици наше школе остварили следеће резултате:


У категорији 5 разреда резултати су следећи:

Оливера Томић-70 бодова

Јована Гавриловић-48 бодова

Јелисавета Ненадовић-35 бодова

У категорији 6 разреда резултати су следећи:

Марко Павловић-90 бодова

Никола Ненадовић-90 бодова

Јелена Гавриловић-77 бодова

Марко Радосављевић-61 бод

Бобан Маринковић-50 бодова

Павле Игњатовић-40 бодова

Ана Бошковић-34 бода

Данило Прелевић-30 бодова

Милица Јоцић-30бодова

У категорији 7 разреда резултати су следећи:

Никола Даниловић-60 бодова

Младен Марковић-54 бода

 

Резултати Општинског такмичења из српског језика

 


Резултати општинског такмичења из српског језика

У суботу,8 марта у ОШ“Милован Глишић“ одржано је Општинско такмичење из српског језика,на којима су ученици наше школе остварили следеће резултате:


У категорији 5 разреда резултати су следећи:

Марија Даниловић-20 бодова

Оливера Томић-19 бодова

Јована Гавриловић -19 бодова

Јелисавета ненадовић-18 бодова

Ирена Голубовић-18 бодова

Емилија Спасојевић-18 бодова

Сања Јелесијевић-16 бодова

Катарина Петровић-16 бодова

Јована Урошевић-14 бодова

У категорији 6 разреда резултати су следећи:

Јелена Гавриловић-19 бодова

Марко Павловић-18 бодова

Јаков Лазаревић-17 бодова

Ана Бошковић-16 бодова

Ивона Баришић-16 бодова

Тамара Спасојевић-16 бодова

Милица Јоцић-10 бодова

Невена Тимотић-8 бодова

У категорији 7 разреда резултати су следећи:

Петар Вишњић-10 бодова

У категорији 8 разреда резултати су следећи:

Андреа Лескур-12 бодова

 

Распоред такмичења ученика


TAKMICENJE UCENIKA ID ZA SAJT

Додатне информације